/ By Simona Lehotska / Nezaradené / 0 Comments

Dezinfekcia priestorov wellness a bazénov

Pri momentálnej situácii je dezinfekcia priestorov nevyhnutná, preto Vám chceme predstaviť náš univerzálny dezinfekčný prostriedok Chemosan. Chemosan je univerzálny povrchový dezinfekčný prostriedok, ktorý sa aplikuje postrekom alebo stieraním (s mechanickým účinkom).

Tento dezinfekčný prostriedok je určený pre dezinfekciu všetkých typov plôch nachádzajúcich sa vo wellness, športových štúdiách alebo soláriách. Je vhodný aj na domáce použitie: dezinfekciu kľučiek, vypínačov, nábytku, kúpeľne a podobne. Prípravok je vhodný aj na akryláty, nepoškodzuje citlivé materiály a zanecháva príjemnú eukalyptovú vôňu.

Prípravok je vysoko účinný pri zneškodnení baktérií v týchto priestoroch, obsahuje látky doporučené v rámci prevencie COVID-19.

Výhodou je jeho šetrnosť k prírode, pretože neobsahuje Aldehyd a Phenolen. Je biologicky ľahko rozložiteľný, pôsobí antistaticky.

Obsahuje povrchovo aktívne látky, ktoré uľahčujú rozpúšťanie a odstraňovanie nečistôt. Taktiež spôsobujú deštrukciu membrán baktérii a vírov, vďaka čomu je prípravok antimikróbny.

Zloženie: benzyl(C12-16-alkyl)dimetylamónium chlorid, didecyldimethylamonium-chlorid, kvartérne amóniové soli, C12-14-Alkyl[(ethylphenyl)methyl]dimethyl-, Chlorid, propan-2-ol

Návod na použitie: Prípravok sa rovnomerne nanesie (nastrieka) na povrch a nechá sa pôsobiť, neoplachujeme. Akryláty je možné pretrieť utierkou, pre vytvorenie rovnomerného filmu.

Viac informácii sa dozviete tu.