Cenová ponukaoffice@awv.sk+421 918 548 208

• O nás

Spoločnosť AWV s.r.o. je obchodná firma, v ktorej sa už niekoľko rokov zameriavame predovšetkým na predaj chémie vhodnej na úpravu bazénovej vody a udržiavanie čistoty bazénových priestorov. V rámci nášho pôsobenia chceme zákazníkom nielen ponúkať kvalitnú chémiu, ktorá zodpovedá ich vysokým nárokom, ale aj poskytovať doplnkové služby a starostlivosť, ktoré s úpravou vody súvisia. S našou starostlivosťou a produktmi sa dokážeme postarať o každú prevádzku, ktorá svojim klientom poskytuje bazény, sauny či wellness.
 

Naši šoféri sú zaškolení s prácou s chemickými látkami (ADR Preprava) a pripravení Vám vyjsť maximálne v ústrety pri dodávke chémie.
Vyhlášky ministerstva zdravotníctva Slovenskej a Českej republiky o požiadavkách na úpravu vody:

- č. 308/2012 Z.z. (SVK)
- č. 238/2011 (CZ) novelizovaný 2013

Zaujímavosti a služby:

Vzhľadom na skutočnosť, že preprava chlórnanu sodného spadá do režimu ADR, prevádzame dodávky produktov GHC predovšetkým vlastnými nákladnými vozidlami vybavenými podľa ADR predpisov, ktorých vodiči sú oprávnení prepravovať nebezpečné chemikálie, majú dlhoročné skúsenosti a sú riadne vyškolení a vybavení pre prípad neočakávanej udalosti. Sme vždy dostatočne zásobení čerstvým produktom priamo od výrobcu, privezieme ho preto na základe vašej aktuálnej objednávky až k dverám vašej strojovne alebo skladu. Spoľahlivo, bezpečne, rýchlo a v požadovanom množstve a kvalite, tak aby ste mohli kontinuálne zabezpečiť chlórovanie vo svojej prevádzke.

Bazénová chémia

Veríme, že správna bazénová chémia je základným pilierom pre udržanie krásneho a zdravého bazéna. Prechádzajte si našu širokú ponuku bazénovej chémie a vyberte si produkty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť optimálnu kvalitu vody vo vašom bazéne. S nami je starostlivosť o vodu jednoduchá a efektívna!

V prípade záujmu KBU na vyžiadanie

Viac informácií


Meracie zariadenia

Naša kolekcia Meracích zariadení je tu, aby vám poskytla presné a spoľahlivé nástroje na monitorovanie a hodnotenie kvality vody vo vašom bazéne. S našimi meracími prístrojmi a testovacími kompletmi budete mať úplnú kontrolu nad chemickými parametrami vo vašom bazéne, čo je nevyhnutné pre udržanie čistej, bezpečnej a priaznivej vody na plávanie.

V prípade záujmu KBU na vyžiadanie

Viac informáciíStarostlivosť o wellness

Viac informácií

• Servis

Školenie strojníkov - narábanie s chemickými látkami pri úprave bazénovej vody

O nás

Vitajte na našej webovej stránke venovanej školeniu strojníkov v oblasti narábania s chemickými látkami pri úprave bazénovej vody. Naša firma je lídrom v oblasti školenia vodných odborníkov a zabezpečuje vám kvalitné a informatívne školenia, ktoré vám pomôžu získať potrebné zručnosti a znalosti na správne riadenie a údržbu bazénovej vody.

Prečo je školenie dôležité?

Správne ošetrenie a úprava bazénovej vody sú kľúčom k udržiavaniu čistého a zdravého prostredia pre plavanie. Naše školenie vám poskytne nevyhnutné vedomosti a dovednosti na bezpečné a efektívne používanie chemických látok, čím prispieva k dlhodobej kvalite vody vo vašom bazéne. Sme tu, aby sme vás na tomto dôležitom základe podporili a informovali.

Cenová ponuka

Ak máte záujem o naše školenie, neváhajte si vyžiadať cenovú ponuku. Radi vám poskytneme informácie o cenách a dostupných termínoch, aby ste mohli začať so získavaním dôležitých znalostí v tejto oblasti.


• Kontakt

Sídlo spoločnosti 

 
Adresa AWV s.r.o, Kysucké Nové Mesto, Kukučínova 1336
IČO: 464 230 28
IČ DPH:  SK 2023366356

Sklad, kancelária

 
Email:  predajna@awv.sk
Telefón: 0915 393 160, Lenka Jancová
Otváracie hodiny: 7:30 - 13:30
   
Adresa č.2 Obchodná Akadémia - Petrovičové nábrežie 1571
Sklad, kancelária  
Email: mjanec@awv.sk
Telefon: 0918 548 208, Michal Janec
Otváracie hodiny: 7:30 – 13:30
Konateľ: Pavol Janec
Email: pjanec@awv.sk
Telefon: 0917 292 939
Poradenstvo , Infocentrum, Logistika:  Michal Janec
Email: mjanec@awv.sk
Telefon:  0918 548 208
Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Súhlasím