Čistiace prípravky GHC cleaner

 

Logo typ ghc cleanerVďaka silnému zázemiu materskej spoločnosti v SRN je spoločnosť GHC Invest stabilným a profesionálnym partnerom nielen v oblasti bazénovej chémie. Našim hlavným cieľom je ponúknuť kvalitné a preverené produkty za rozumnú cenu pri zachovaní všetkých bezpečnostných štandardov a úplnej spoľahlivosti dodávok. Prichádzame s rozšírením nášho portfólia produktov, a tým je nová flotila čistiacich prostriedkov. Teraz tak môžeme ešte viac vyhovieť požiadavkám našich zákazníkov, prevádzkovateľov bazénových hál, aquaparkov a kúpalísk, ale aj wellness prevádzok a hotelov, a ponúknuť komplexnejšie riešenia pre ich prevádzku – spoľahlivé dodávky nielen chemikálií na úpravu vody, ale aj vysoko účinných produktov pre profesionálne čistenie.
Uvedenie novej rady čistiacich prípravkov na trh predchádzala dôkladná príprava. Produkty sú zamerané najmä na riešenie najčastejších problémov, ktoré trápia prevádzkovateľov bazénov v oblasti čistenia a dezinfekcie najrôznejších povrchov v jednotlivých častiach prevádzke bazéna. Odborníci z GHC Invest podrobne monitorovali trh a zisťovali informácie, s akými typmi znečistenia a odolných škvŕn sa najčastejšie stretávate, rovnako ako údaje o vhodnom balení, riedenie a aplikácii používaných čistiacich prostriedkov. Vzali do úvahy aj periodicitu používanie čistiacich prostriedkov a to ako pre bežné čistenie, tak odstraňovanie silného znečistenia a v neposlednom rade brali na zreteľ aj ekonomické hľadisko tejto problematiky.
Výsledkom starostlivej prípravy je úplne nová, ucelená rada čistiacich a dezinfekčných prostriedkov GHC Cleaner, ktorá ponúka produkty a riešenia pre všetky hlavné problémy v oblasti profesionálneho upratovania a čistenia. Tento rad obsahuje ako produkty na bežné, pravidelné čistenie a dezinfekciu, tak mimoriadne silné a účinné prostriedky na odstraňovanie extrémnych a ťažko odstrániteľných nečistôt. V ponuke sú ako produkty alkalické, účinné najmä na mastné nečistoty a silné organické znečistenie, tak produkty s kyslým pH, ktoré účinne rozrušujú a odstraňujú všetky minerálne usadeniny, hrdzu a vodný kameň. Portfólio obsahuje aj prípravky dezinfekčné s biocídnymi účinkami. Produkty radu GHC Cleaner by sme Vám teraz radi predstavili.

GHC Uni-cleaner

Čistiace prostriedky určené pre každodenné použitie a bežné čistenie. Medzi ich zástupcu patrí GHC Uni-cleaner štandard, GHC Uni-cleaner kyslý a GHC Uni-cleaner alkalický. Tieto čistiace prostriedky sú šetrné pre čistené povrchy, napriek tomu majú veľmi dobrý čistiaci účinok. Uplatnenie nachádza najmä tam, kde je pre čistenie citlivých materiálov vylúčené použitie prípravkov na báze silných kyselín alebo lúhov. Účinne odstraňujú bežné znečistenie, minerálne znečistenia, ale aj zvyšky tukov, voskov, vápenných mydiel, kozmetiky a ďalších nečistôt.

GHC Extra-cleaner

Silnejší variant predošlej rady, určený pre dôkladné čistenie keramických, kovových a ostatných plôch, vrátane obkladov a dlaždíc. 3 zástupcovia tvoriaci túto sériu – GHC Extra-cleaner alkalický, GHC Extra-cleaner kyslý a GHC Extra-cleaner nepenivý zbavujú povrchy nečistôt buď organického alebo minerálneho pôvodu, a to nehľadiac na ich vek. Sú najmä vhodné na použitie v bazénových prevádzkach a priemyselných zariadeniach.

 GHC Gel-cleaner

áto rada tiež obsahuje 3 zástupcov – GHC Gel-cleaner dezinfekcia, GHC Gel-cleaner alkalický a GHC Gel-cleaner kyslý. Jedná sa o špeciálne čistiace prostriedky vo forme viskóznych tekutín, ktoré sú ideálne pre čistenie zvislých povrchov, napríklad stien bazénov, spŕch a pod. Gélové štruktúry týchto látok, priľnú na povrch a nestekajú tak ako bežné kvapaliny. GHC Gel-cleaner dezinfekcia navyše nielen že účinne zbavuje povrch nečistôt, ale zároveň má aj biocídne účinnosť.

 GHC Steel-cleaner

Profesionálny čistiaci rad určený na čistenie všetkých nerezových a kovových plôch, ktorý obsahuje 3 produkty – GHC Steel-cleaner, GHC Steel-cleaner Gort a GHC Steel-cleaner glanc. Ide o produkty, ktoré účinne odstraňujú vápenaté usadeniny, nánosy hrdze a vodný kameň, zároveň vytvára ochrannú pasivačnú vrstvu na povrchu, a tak chráni čistený materiál. GHC Steel-cleaner Glanc je špeciálne čistiace a leštiace pasta, ktorá vďaka svojmu unikátnemu zloženiu pridáva kovovým povrchom lesk a regeneruje aj veľmi zašlé a nevzhľadné povrchy.

GHC XLF-cleaner

Druhý rad čistiacich prostriedkov špeciálne vyvinutý pre čistiace stroje, ktorý opäť obsahuje 3 produkty – GHC XLF-cleaner alkalický, GHC XLF-cleaner super a GHC XLF-cleaner kyslý. Tieto produkty sú určené na čistenie veľkých plôch v krytých kúpaliskách a priemyselných prevádzkach. Ako jednotlivé názvy napovedajú, účinne dokážu odstrániť z povrchu organické nečistoty, rozpúšťa mastnotu, minerálne usadeniny, vodný kameň a anorganické nečistoty. Najúčinnejší variant GHC XLF-cleaner super je účelne využívaný na polymérové usadeniny a stopy po vysokozdvižných vozíkoch a podobné znečistenie.

Špeciálne prípravky

Druhý rad čistiacich prostriedkov špeciálne vyvinutý pre čistiace stroje, ktorý opäť obsahuje 3 produkty – GHC XLF-cleaner alkalický, GHC XLF-cleaner super a GHC XLF-cleaner kyslý. Tieto produkty sú určené na čistenie veľkých plôch v krytých kúpaliskách a priemyselných prevádzkach. Ako jednotlivé názvy napovedajú, účinne dokážu odstrániť z povrchu organické nečistoty, rozpúšťa mastnotu, minerálne usadeniny, vodný kameň a anorganické nečistoty. Najúčinnejší variant GHC XLF-cleaner super je účelne využívaný na polymérové usadeniny a stopy po vysokozdvižných vozíkoch a podobné znečistenie.

 Presvedčíme vás o kvalite a účinnosti našich produktov

Široká, jasne a prehľadne členená paleta profesionálnych čističov predstavuje riešenie pre pravidelné aj dôkladné čistenie všetkých druhov povrchov s preukázateľnými účinkami. Súčasťou komplexnej ponuky je i príslušenstvo pre správnu aplikáciu čistiacej chémie ako sú kefy, stierky, dávkovače a penové pištole.

Sme pripravení Vám poskytnúť kompletný servis nielen formou spoľahlivých dodávok čistiacich prostriedkov, ale aj poradenstvo od našich obchodno-technických poradcov, a taktiež Vám všetky produkty názorne predstaviť v praxi priamo vo Vašej prevádzke. Chceme byť pre Vás profesionálnym partnerom nielen pri úprave vody, ale ponúknuť aj prevádzkovo a ekonomicky efektívne riešenie upratovania a čistenia Vašej prevádzky. Ak ste spokojní s naším servisom a kvalitou dodávanej bazénovej chémie, veríme, že budete spokojní aj s kvalitou a účinnosťou čistiacich prípravkov GHC Cleaner, ktoré Vám môžeme voziť spoločne s už dodávaným tovarom.

Ďalšie podrobné informácie nájdete v našom katalógu, ktorý si môžete stiahnuť nižšie …

Priložené súbory:

Katalóg GHC