Cenová ponukaoffice@awv.sk+421 918 548 208

Čistiaca chemia, Dezinfekcia 

Čistiace a dezinfekčné prípravky pre každodenné čistenie. Prípravky ľahko a rýchlo rozpúšťajú bežné znečistenie umývateľných plôch. Sú určené pre denné použitie, a preto je možné ich opakovane používať.


Uni Standart

GHC Uni - cleaner standard

Šetrný čistiaci prostriedok určený pre každodenné čistenie. Tekutý čistiaci prostriedok je vhodný pre bežné denné čistenie všetkých druhov povrchov. Ľahko odstraňuje bežné nečistoty a zároveň je aj veľmi šetrný a môže sa používať opakovane bez toho, aby poškodzoval povrch. Svoje uplatnenie nachádza predovšetkým tam, kde je pre čistenie citlivých materiálov výhradne použitie prípravkov na báze silných kyselín alebo lúhov. Pri priebežnom čistení nie je nutné oplachovať vodou.

Zloženie na báze aniónových povrchovo aktívnych látok, organických kyselín a solí.
Riedenie pre priebežné čistenie: 1:50 – 1:100
Balenie: 10 l, 30 l, iné typy balenia na požiadanie

Mám záujem


Uni Alkalický

GHC Uni - cleaner Alkalický

Čistí a odmasťuje, určený pre každodenné čistenie
Tekutý čistiaci prípravok je vhodný pre bežné denné čistenie.
Ľahko odstraňuje a rozpúšťa mastnotu, zvyšky tukov, voskov,
vápenatých mydiel, kozmetiky a ďalších nečistôt. Nepení a je
vhodný na odstránenie bežných organických nečistôt. Je
vhodný pre čistenie všetkých materiálov, ktoré sú odolné voči
pôsobeniu roztoku so zásaditým pH. Napríklad obklady, dlažba,
plasty atď.

Zloženie na báze aniónových povrchovo aktívnych látok.
Riedenie pre priebežné čistenie: 1:20
Balenie: 10 l, 30 l, iné typy balenia na požiadanie

Mám záujem


Uni Kyslý

GHC Uni - cleaner kyslý

Čistí a odstraňuje usadeniny, určený pre každodenné čistenie. Tekutý čistiaci prípravok je vhodný pre bežné denné čistenie.
Ľahko odstraňuje a rozpúšťa vápenaté a minerálne usadeniny a
vodný kameň. Je použiteľný pre čistenie všetkých keramických,
kovových a ostatných plôch/obkladov, ktoré sú odolné voči
kyselinám. Zloženie na báze aniónových povrchovo aktívnych látok,
organických kyselín a solí.

Riedenie pre priebežné čistenie: 1:20
Balenie: 10 l, 30 l, iné typy balenia na požiadanie

Mám záujem


Uni Dezinfekcia

GHC Des - cleaner universal

Univerzálny čistiaci prípravok s dezinfekčným účinkom. Povrchovo aktívny, vysoko koncentrovaný dezinfekčný prostriedok v tekutej forme so širokým spektrom účinnosti, s úplným virucídnym efektom pre univerzálne použitie na všetky stále povrchy v nemocniciach, domoch s opatrovateľskou službou, bazénoch, školách a ďalších zariadeniach. Okrem dezinfekčných vlastností má prípravok aj vynikajúci čistiaci
účinok. Je vhodný pre všeobecnú a plošnú dezinfekciu všade tam, kde je nutné dbať na hygienickú čistotu. Bezchlórový prípravok s príjemnou vôňou. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku. Tento biocídny prípravok je certifikovaný akreditovaným laboratóriom na účinnosť a registrovaný v databáze biocídnych prípravkov Ministerstva. Zloženie na báze aniónových povrchovo aktívnych látok, dezinfekčných činidiel a solí.a zdravotníctva.

Optimálna spotreba dezinfekčného roztoku je 300 ml/1m2 (1 –
4% roztoku)

Balenie: 10 l, 30 l, iné typy balenia na požiadanie

Reakčná doba dezinfekčného účinku
Vysoké zaťaženie: 1% roztok 4 hodiny (neoplachovať),  2% roztok 15 min. 4% roztok 5 min. (nutné opláchnuť)
Nízke zaťaženie: 1% roztok 1 hodina, 2% roztok 15 min.

Mám záujem


Gel Alkalicky

GHC Gel - cleaner alkalický

Alkalický gél na zvislé plochy. Tekutý vysoko koncentrovaný prípravok vo forme viskóznej tekutiny, ktorá sa zodpovedajúcim nariedením zmení na priľnavý gél, ktorý po zvislej ploche nesteká. Je vhodný pre čistenie predovšetkým zvislých plôch vo všetkých oblastiach. Výnimočne dobre odstraňuje organické znečistenie, je ideálny pre čistenie stien bazénov, spŕch a pod. Zloženie na báze aniónových povrchovo aktívnych látok, alkalov, organických kyselín a solí

Riedenie: 1:5 – 1:20
Balenie: 10 l, 30 l, iné typy balenia na požiadanie

Mám záujem


Gel Kyslý

GHC Gel - cleaner kyslý

Kyslý čistiaci gél proti usadeninám na zvislé plochy. Tekutý vysoko koncentrovaný prípravok vo forme viskóznej tekutiny, ktorá sa zodpovedajúcim nariedením zmení na priľnavý gél, ktorý po zvislej ploche nesteká. Je vhodný pre čistenie predovšetkým zvislých plôch vo všetkých oblastiach. Výnimočne dobre odstraňuje vápenaté usadeniny a minerálne znečistenie, je ideálny pre čistenie bazénov, spŕch v krytých
halách a sanitárnych zariadeniach. Zloženie na báze neiónových povrchovo aktívnych látok, alkalov a organických kyselín.

Riedenie : 1:5 – 1: 20
Balenie: 10 l, 30 l, iné typy balenia na požiadanie

Mám záujem


Gel Dezinfekcia

GHC Gel - cleaner dezinfekcia

Čistiaci a dezinfekčný gélový prípravok na zvislé plochy. Alkalický, extrémne silný tekutý koncentrát vo forme viskóznej tekutiny, ktorá sa zodpovedajúcim nariedením zmení na priľnavý gél, ktorý po zvislej ploche nesteká. Je vhodný pre dezinfekciu predovšetkým zvislých plôch vo všetkých oblastiach, kde je nutné dbať na hygienickú čistotu. Výnimočne dobre odstraňuje organické znečistenie a biofilm, je ideálny pre čistenie stien bazénov, spŕch a pod. Alternatívne je možné ho použiť napr. k penovému čisteniu v potravinárskom priemysle a vo veľkokapacitných kuchyniach. Používajte biocídny prípravok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku. Tento biocídny prípravok je certifikovaný akreditovaným
laboratóriom na účinnosť a registrovaný v databáze biocídnych prípravkov Ministerstva zdravotníctva. Zloženie na báze aniónových povrchovo aktívnych látok, alkalov a solí.

Riedenie: 1:5 – 1:20
Balenie: 10 l, 30 l, iné typy balenia na požiadanie

Mám záujem


Extra alkalický

GHC Extra - cleaner alkalický

Tekutý vysoko koncentrovaný, alkalický, čistiaci prostriedok, ktorý účinne rozpúšťa mastné znečistenie spôsobené rôznymi organickými látkami – tuky, vosky, oleje, mydlá a ďalšie. Ľahko odstraňuje nečistoty bez ohľadu na ich životnosť. Je vhodný pre univerzálne čistenie všetkých plôch, ktoré sú odolné voči pôsobeniu alkalických prostriedkov.

Riedenie pre priebežné čistenie: až do 1:100
Riedenie pre dôkladné čistenie: 1:10 – 1:20
Zloženie na báze aniónových povrchovo aktívnych látok a solí.
Balenie: 10 l, 30 l, iné typy na požiadanie

Mám záujem


Extra nepenivý

GHC Extra - cleaner nepenivý

Alkalický čistiaci prípravok s extrémnou silou. Tekutý nepenivý, alkalický čistiaci koncentrát, ktorý ľahko rozpúšťa mastné znečistenie spôsobené rôznymi organickými látkami – tuky, vosky, oleje a ďalšie. Ľahko odstraňuje nečistoty bez ohľadu na ich životnosť. Je vhodný pre univerzálne čistenie všetkých plôch, ktoré sú odolné voči pôsobeniu alkalických prostriedkov. Zloženie na báze neiónových povrchovo aktívnych látok a solí.

Riedenie pre dôkladné čistenie: 1:10 – 1:20
Riedenie pre priebežné čistenie: až do 1:100
Balenie: 10 l, 30 l, iné typy balenia na požiadanie

Mám záujem


Steel cleaner

GHC Steel - cleaner

Špeciálny tekutý čistič na antikorové povrchy. Kyslý koncentrát na čistenie a ošetrenie antikorových a kovových plôch. Účinne rozpúšťa vápenné usadeniny a nánosy hrdze s maximálnym ohľadom na materiál. Vytvára špeciálnu ochranu proti korózii a nepoškodzuje pôvodný materiál. Využijete ho pri čistení antikorových materiálov,
nádob, armatúr, tankov, nádrží a bazénov. Prípravok je v Nemecku odporúčaný poprednými výrobcami práve antikorových bazénov. Zloženie na báze aniónových povrchovo aktívnych látok a kyselín.

Riedenie: 1:10 – 1:30

Mám záujem


Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Súhlasím